Movies
Ratings
889
Samurai FictionRated ★ 2.0
The Truth About Cats & DogsRated ★ 3.0
Fist of Fury 1991Rated ★ 4.0
The BeachRated ★ 3.0
Tokyo Magnitude 8.0: The MovieRated ★ 3.5
King of BeggarsRated ★ 3.0
Jin Roh The Wolf BrigadeRated ★ 3.0
The Yin-Yang MasterRated ★ 3.0
Tokyo TowerRated ★ 3.0
Turner & HoochRated ★ 2.5
Superhero MovieRated ★ 2.0
Police Story 2013Rated ★ 3.5
The MedallionRated ★ 3.0- Gangster LessonsRated ★ 2.0
HallelujahRated ★ 0.5
The Legend of HerculesRated ★ 3.0
Babe: Pig in the CityRated ★ 3.0
The CrowRated ★ 3.0
The Storm RidersRated ★ 3.5
KickboxerRated ★ 3.5