Titles you rated
The PacificRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0