Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
You Should Have LeftRated ★ 2.0
The ExorcistRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5