Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
The PacificRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 0.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
- DEATH NOTERated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
IRISRated ★ 4.5