Titles you rated
The Last BlossomRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
PunchRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 1.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 2.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0