Movies
Ratings
203
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Last Tango in ParisRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.5
Fortune SalonRated ★ 4.5
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.5
Alien³Rated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0