Titles you rated
The King's Case NoteRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
One DayRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5