Series
Ratings
178
Wednesday Season 1Rated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 4.5