Titles you rated
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 3.5
Jury DutyRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0