Series
Ratings
52
I Am SoloRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 2.5- 국가수사본부Rated ★ 5.0
My NameRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Voice season1Rated ★ 1.0
Resident Evil: Infinite DarknessRated ★ 1.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
KingdomRated ★ 4.5