Titles you rated
Shaman KingRated ★ 3.5
Dragon Quest: Legend of the Hero AbelRated ★ 3.0- Fighting SpiritRated ★ 5.0
- NG Knight Ramune & 40Rated ★ 3.0
- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 2.0
- Saiyuki ReloadRated ★ 3.0
- Hey! BumboRated ★ 2.0
Hunter X HunterRated ★ 2.5- RPG Densetsu HepoiRated ★ 2.0
- 스피드왕 번개Rated ★ 5.0
- Brave Police J-DeckerRated ★ 4.0
- Burn! Top StrikerRated ★ 1.5
- 爆走兄弟レッツ&ゴー!!Rated ★ 5.0
Ranma 1/2Rated ★ 3.0- Dragon LeagueRated ★ 3.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 5.0
Time Travel TondekemanRated ★ 3.0- Future GPX Cyber Formula 11Rated ★ 5.0
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 5.0