Titles you rated
The Florida ProjectRated ★ 2.0
Vanilla SkyRated ★ 2.0
Deja VuRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
VenomRated ★ 1.5
The FortressRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 2.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0