Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 1.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Bad Boys for LifeRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
HustleRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Death on the NileRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5