Movies
Ratings
101
The TransporterRated ★ 4.0
My 11th MotherRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
FailanRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0- The CureRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 1.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0