Series
Ratings
19
Ghost StoriesRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0