Titles you rated
Bring It OnRated ★ 5.0
The Road to El DoradoRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Kiss of the DragonRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Mr. Nice GuyRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Blades of GloryRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
Premium RushRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The NegotiatorRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
The Longest YardRated ★ 4.0