Titles you rated
SinnersRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
AlienRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.0