Titles you rated
Honest CandidateRated ★ 4.5
UnchartedRated ★ 2.0
Nothing SeriousRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Red NoticeRated ★ 3.0
No Time to DieRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
SAS: Red NoticeRated ★ 2.5
Molly's GameRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 3.5
HeatRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
DangalRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 3.0
The Kissing Booth 3Rated ★ 1.5
John WickRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 3.0