Titles you rated
Partners for JusticeRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
No Game No LifeRated ★ 4.5- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 4.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.5
- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 4.5
- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 4.5
- New NonstopRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
The Adventures of Tom SawyerRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0- The Flying SuperboardRated ★ 4.0
- 頭文字D: Third StageRated ★ 4.0
- The Flying SuperboardRated ★ 4.5