Series
Ratings
95
Dragon BallRated ★ 3.0- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 1.0
Real MenRated ★ 1.0
I Live AloneRated ★ 2.0- Roller CoasterRated ★ 2.0
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 2.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Dr. StoneRated ★ 4.0
Uncle From Another WorldRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 5.0
Komi Can't CommunicateRated ★ 3.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.5
New Recruit Season 1Rated ★ 2.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5