Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 4.0
ShameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 4.0- The WindowRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
No Tears for the DeadRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.5
Dangerous LiaisonsRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
PsychoRated ★ 3.0