Series
Ratings
32
Tuca & BertieRated ★ 4.0
Chef's Table Season 2Rated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Master of NoneRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5- The LoverRated ★ 4.0
Bates MotelRated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 2.5
Matrimonial ChaosRated ★ 5.0
Pippi LongstockingRated ★ 5.0