Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Glass SlippersRated ★ 3.5
RivalRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.5- Sharp3Rated ★ 3.5
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 5.0- Super RookieRated ★ 4.5
Honest LivingRated ★ 4.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 4.0
TomatoRated ★ 3.0- Rainbow RomanceRated ★ 3.0
The Snow QueenRated ★ 4.5
9 End 2 OutsRated ★ 3.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 4.0
Nonstop 5Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.5