Movies
Ratings
111
WhiplashRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0