Movies
Ratings
785
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0
Night FishingRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 1.5
ConclaveRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
ArrivalRated ★ 4.5
The People vs. Larry FlyntRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 1.5
Painted FireRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
YesterdayRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 0.5
The Two PopesRated ★ 5.0