Movies
Ratings
54
LincolnRated ★ 1.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 1.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
AlexanderRated ★ 1.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
SaltRated ★ 3.0
The Book of EliRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0