Titles you rated
Frozen FeverRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 2.5
Scary Movie 3Rated ★ 3.0
Cruel IntentionsRated ★ 3.0
Marriage BlueRated ★ 3.0
NoahRated ★ 3.0
American PieRated ★ 3.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 3.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 2.5