Movies
Ratings
20
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 1.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
ThirstRated ★ 1.0
Ghost HouseRated ★ 1.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 1.0