Titles you rated
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The 100th Love with YouRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
Snowy RoadRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
PopulaireRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 3.5