Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Marriage BlueRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 1.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 5.0