Titles you rated
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
The Suicide ForecastRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
Judge DreddRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 1.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0