Titles you rated
The Great BattleRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0