Series
Ratings
88
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
The Office Blind DateRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0
DorohedoroRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Uncle From Another WorldRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 5.0- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
Tamako MarketRated ★ 4.0- 쿵야쿵야Rated ★ 3.0