Titles you rated
The ChorusRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Bunny DropRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0