Titles you rated
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Heart Is 2Rated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
DumboRated ★ 5.0
Monsters vs. AliensRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0