Series
Ratings
22
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
ResurrectionRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 1.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 1.0
The RebelRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.0
Uncontrollably FondRated ★ 0.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0