Movies
Ratings
329
Northern Limit LineRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Hotel RwandaRated ★ 5.0
The Foul KingRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
FateRated ★ 0.5
The ClassicRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 5.0
The Happy LifeRated ★ 2.5
pace makerRated ★ 3.5
Midnight FMRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 3.5