Titles you rated
CountdownRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 1.0
Final DestinationRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 1.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 2.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0