Series
Ratings
29
SKY CastleRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.5
Orange MarmaladeRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0