Titles you rated
Fast & FuriousRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 3.0