Movies
Ratings
328
The ThroneRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
The VisitRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 5.0
The Hangover Part IIIRated ★ 4.5
My Fair WeddingRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
21 Jump StreetRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.5