Movies
Ratings
91
2012Rated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
Bride WarsRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 3.0
Dark ShadowsRated ★ 3.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
Marriage BlueRated ★ 3.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
Just MarriedRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
You Are My PetRated ★ 4.0
Penny PinchersRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Just FriendsRated ★ 4.0