Movies
Ratings
213- The CureRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5