Series
Ratings
32
Emergency CoupleRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Idle MermaidRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5