Titles you rated
Seven PsychopathsRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.0
Day DreamsRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
The Lost BusRated ★ 3.0
The Treasure of the Sierra MadreRated ★ 3.5
Battling ButlerRated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 3.5
Match PointRated ★ 3.5
Dr. NoRated ★ 3.5
Kiss the GirlsRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Almost FamousRated ★ 3.5
Sonic the HedgehogRated ★ 2.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Juror #2Rated ★ 4.0