Titles you rated
TenetRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 2.0
Molly's GameRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Christopher RobinRated ★ 3.0
First ManRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Ip Man: The Final FightRated ★ 2.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
DetroitRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Immortal BelovedRated ★ 4.0