Titles you rated
The KillersRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 5.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 4.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 4.5
SeaspiracyRated ★ 5.0
The KillerRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
MantisRated ★ 1.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 2.5
FailanRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.5- Murder ReportRated ★ 1.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
Time to HuntRated ★ 3.0
Project Wolf HuntingRated ★ 0.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.5