Series
Ratings
144
Ranma1/2 Season 2Rated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 4.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Introduction to MineralogyRated ★ 4.5
Tougen AnkiRated ★ 1.0
Dan Da DanRated ★ 4.5
Grand Blue Season 2Rated ★ 4.5
GachiakutaRated ★ 4.0
Detectives These Days Are Crazy!Rated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5