Titles you rated
ChicagoRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Black BookRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
La Vie en RoseRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Sleepy HollowRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The Painted VeilRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
TroyRated ★ 4.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0