Series
Ratings
83
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0- 스테이지 파이터Rated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 2.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.0
See You in My 19th LifeRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
StartupRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 5.0
Spring DayRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 2.0
Miss MermaidRated ★ 3.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
PianoRated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 3.0- Smile, YouRated ★ 3.0